Wakacyjny Kurs Gry Na Perkusji

Jest to specjalna oferta obowiązująca w miesiącach wakacyjnych. Kurs trwa 4 tygodnie, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jego terminu do już zaplanowanych urlopów. Dodatkowo cena kursu jest bardziej korzystna nawet od standardowych pakietów zajęć. Kurs prowadzimy w trzech wariantach, których szczegóły dostępne są poniżej.

Kurs od podstaw

400zł

za cały kurs

Kurs ukierunkowany na indywidualne potrzeby

400zł

za cały kurs

Zajęcia perkusyjne dla dzieci

340zł

za cały kurs

Najczęściej zadawane pytania

Założeniem kursu jest, aby czas jego trwania zamknął się w 30 dni. Dlatego lekcje w ramach kursu prowadzone są dwa razy w tygodniu.

Kurs dostępny jest w dwóch opcjach cenowych. Dla osób powyżej 8 roku życia jest to 400zł (50zł/45min), dla dzieci w wieku 4 – 8 lat koszt kursu to 340zł (42,5zł/30min).

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich którzy chcieliby spróbować swoich sił w grze na perkusji lub rozwinąć umiejętności które już posiadają. Górnej granicy wieku nie ma, natomiast jeśli chodzi o najmłodszych to minimalny wiek do podjęcia nauki to 4 lata.

Wszystkie lekcje w ramach Kursu są prowadzone przez Piotra Karczewskiego – założyciela Strefy Muzyki. Szczegółowe informacje o szkole i nauczycielu znajdziesz tutaj.

Zajęcia odbywają się w specjalnie przystosowanym studio w naszej głównej siedzibie tj. w Lublinie przy ul. Bursaki 18.

Rezygnacja z kursu jest możliwa, jednak nie przewidujemy zwrotu wpłaconych pieniędzy. W szczególnych przypadkach (np. choroby) możemy rozciągnąć kurs w czasie, przenieść na termin powakacyjny lub zwrócić pieniądze w formie vouchera na pozostałą ilość lekcji (wg cennika standardowego). Jeśli nie jesteś pewien czy te zajęcia są dla Ciebie i chciałbyś to sprawdzić zanim zdecydujesz się na zakup kursu możesz umówić się na lekcję próbną w cenie 80zł/45minut. Jeśli po zajęciach próbnych zdecydujesz się na zakup kursu to potraktujemy je jako pierwsze z pakietu kursu a jego koszt pomniejszymy o cenę lekcji próbnej.

Z założenia jest to kurs wakacyjny dlatego można z niego skorzystać w miesiącach wakacyjnych (lipiec – sierpień). Terminy poszczególnych zajęć ustalimy wspólnie tak, abyś bez problemu mógł uczestniczyć w zajęciach. Standardowe terminy zajęć przypadają od poniedziałku do piątku między 8.00 a 20.00. Jeśli jesteś zainteresowany/a innymi terminami daj znać a postaramy się ustalić taki termin, który będzie Ci pasował.

Możesz wypełnić formularz dostępny pod tym linkiem lub skontaktować się z nami w tradycyjny sposób. Zadzwoń pod numer: 577 304 230 lub napisz na adres: kontakt@strefa-muzyki.pl